Produkcija

Modernūs sprendimai

Ypatumai

 1. Ilgametė patirtis

  Medinius langus pradėjome gaminti nuo 1974m.

 2. Aukšta kokybė

  Įpatingą dėmesį skiriame aukščiausiems kokybės reikalavimams

 3. Lankstumas

  Sukaupę ilgametę patirtį ir subūrę kvalifikuotą kolektyvą, gaminius galime pagaminti pagal individualius kliento pageidavimus ar atkartoti ir pagaminti langų ar durų kopijas.

 4. Europa

  Visos medžiagos užsakomos iš Europoje esančių tiekėjų

 

Mūsų produkcija vertinama ne tik Lietuvoje. Maždaug 85 proc. gaminių išsiunčiame į D. Britaniją, o likusius parduodame Lietuvoje ir kitose Europos valstybėse.

Langų ir durų gamybai naudojame išskirtines vokiškas „Michael Weinig AG“ bei „Leitz GmbH Co“ technologijas, kurios leidžia mums preciziškai paruošti medienos paviršių ir pagaminti medinius langus bei duris net ir patiems išrankiausiems užsakovams.

Ypač didelį dėmesį skiriame gaminių kokybei, jų sandarumui bei stabilumui, naudojamoms medžiagoms.

Klientams siūlome:

 1. Įvairaus dydžio bei formų nestandartinius langus ir duris;
 2. Langų ir durų kopijas (replikas);
 3. Balkonų, terasų prasilenkiančias, sulankstomas duri;
 4. Europinių profilių 68 ir 78 langus;
 5. Angliško tipo vertikaliai slankiojančius ar į išorę atsidarančius langus;
 6. Angliško tipo įėjimo, suveriamas ir sulankstomas duris.

 

Mediena

Medinea yra viena iš geriausių statybinių medžiagų dėl savo ekologiškumo ir charakteristikos.Tai vienas  iš keleto svarbių mūsų gyvenimui  atsinaujinančių išteklių . Mediena puikus sprendimas gaminant visų tipų langus ir duris . Ji šilta, gražiai atrodanti ir turinti geras akustines savybes medžiaga, kuri gali turėti plačią spalvų paletę.

Mes siūlome rinktis pušies medieną bei kietmedžio medienos rūšis kaip ąžuolą ar raudonmedį.

Gaminant gaminius mes renkamės klijuoto tąšo medieną, tokia mediena yra patikimesnė nuo išlinkimų.

 

Dažai

Savo gamyboje mes naudojame aplinkai draugiškus vandens pagrintu gaminamus dažus ,kurie nesukelia žalos aplinkai bei žmonėms. Dažai puikiai padengia medieną ir tinkamai apsaugo ją nuo neigiamo išorinio poveikio.

Gaminių padengimui naudojame kompanijos  Teknos  impregnantą, gruntą , tarpinį ir viršutinį sluoksnius. Mes galime pasiūlyti platų spalvų pasirinkimą dengiančių spalvų bei lakų. Taip galime išgauti norimą spalvą išsaugant medienos grožį. Gaminiai gali būti dažomi bet kokia RAL spalva, NCS paletės spalva bei Farrow & Ball spalvininko splavomis. Norint išlaikyti medienos tekstūros grožį  galima rinktis iš lako atspalvių.

Klientai gali rinktis dažymą dviejų spalvų ar netgi trijų spalvų. Ganminys gali būti nudažomas pagal kiekvieno individualų poreikį.

 

Stiklas

Mes savo klientams galime pasiūlyti pasirinkti stiklinimo varinatus ,kurie atitiktų jų lūkesčius.

Savo produkcijoje naudojame Saint Gobain stiklą. Stiklo paketus galime pasiūlyti kelių storių, tai priklauso nuo pasirinkto gaminio profilio. Keičiant senovinius langus  paveldo namuose , galime klientams pasiūlyti ne tik viengubą stiklinimą bet ir plonus stiklo paketus ,kurie stiklinami su kitu.

Visi standartiniai stiklo paketai turi šiltą TGI rėmelį tarp stiklų.

Dažniausiai gaminiuose naudojami yra šie  stiklų pasirinkimo variantai:

 

Furnitūra

Mes dirbame su daugeliu Europos furnitūros tiekėjų bei gamintojų. Siūlome įvairų furnitūros produktų pasirinkimą.

Langų ir durų apkaustai yra tiekiami iš tokių įmonių kaip: Pickard Hardware, SDS London, Samuel Heath, Reddiseals, Mighton, Mila, Era, Kenrick , Legnoline, Roto Frank, G-U, Fuhr, Brio and Centor.

Susisiekite su mumis

Parašykite mums trumpa žinutę ir mes susisieksime su jumis

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau skaitykite Privatumo politika

Priimti