Apie mus

Kas mes tokie

Esame medinių langų ir durų gamintojai, dešimtmečius kauptą patirtį ir tradicijas derinantys su šiuolaikiniais sprendimais ir moderniausiomis technologijomis.

Tai daryti mums, visų pirma, leidžia kvalifikuotų ir savo darbui atsidavusių žmonių komanda, kasdien kurianti ir gaminanti aukštos kokybės produkciją – langus ir duris – kuri pasiekia mūsų klientus Lietuvoje ir kitose Europos valstybėse.

Lankstūs gamybos metodai, nuolatinis domėjimasis naujausiomis technologijomis suteikia mums galimybę kurti platų gaminių asortimentą: ne tik standartinius įvairių dydžių, formų langus bei duris, bet ir sudėtingiausias langų bei durų kopijas (replikas) ar tiesiog nestandartinius gaminius.

Mūsų istorija prasidėjo dar 1974 metais, kai Alytuje atsidarė medinių langų ir durų gamykla. Tada, naudojantis austriškomis „Zukermann“ technologijomis, gamykloje dideliais kiekiais pradėta gaminti standartinius medinius langus. Šie langai nepasižymėjo didele įvairove, bet jau tuomet išsiskyrė gera šilumos ir garso izoliacija.

1991 metais būtent mūsų gamykloje buvo pagaminti pirmieji Lietuvoje mediniai langai su stiklo paketais. Tai buvo tikras langų gamybos perversmas šalyje. Dar po trijų metų – 1994-aisiais – tapome akcine bendrove „Stalių gaminiai“. Pakeitę įmonės pavadinimą mes likome ištikimi savo filosofijai: keistis, tobulėti ir tenkinti reikliausių partnerių bei klientų poreikius!

             

 

 

 

 
1974

Alytaus eksperimentinio namų statybos kombinato bazėje pradėjo veikti medinių langų ir durų gamykla. Austrų įmonės „Zukermann“ našios technologinės linijos leido gaminti didelius kiekius standartinių medinių langų, nepasižyminčių didele įvairove, tačiau išsiskiriančių gera šilumos ir garso izoliacija.

1987

Įsisavinta medinių ruošinių klijavimo į ilgį technologija, kas žymiai pagerino gaminamų medinių langų kokybę.

1988

Pradėti gaminti sandaresni ORM tipo mediniai langai, specialiai skirti nestandartinių skydinių konstrukcijų namams.

1991

Pagaminti pirmieji Lietuvoje mediniai langai su stiklo paketais. Tai buvo tikras langų gamybos perversmas šalyje.

1994

Medinių langų ir durų gamykla tapo akcine bendrove „Stalių gaminiai“. Peržiūrėjusi veiklos strategiją, įsisavinusi modernias ir lanksčias vokiečių technologijas, AB „Stalių gaminiai“ tapo viena didžiausių šalyje medinių langų ir durų gamintoja.

Susisiekite su mumis

Parašykite mums trumpa žinutę ir mes susisieksime su jumis

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau skaitykite Privatumo politika

Priimti